Monsterse damvereniging

Damdiploma's voor de jeugd

Gepubliceerd op: 2020-02-09 21:13:08

De jeugdleden van de Monsterse Damvereniging krijgt elke donderdag les van 18:30 tot 19:30 uur in Dorpshuis Het Vrondel in Ter Heijde aan Zee. Ze leren aan het begin van de avond tactiek, strategie en verschillende zetjes. Aan het einde van de les worden er partijtjes gedamd om het geleerde in de praktijk te kunnen brengen. Afgelopen week deden de broers Porter en Parker Richardson examen voor Wiersma-wit. Porter had maar één foutje en Parker bleef zelfs foutloos. Ze kregen hun diploma uitgereikt van jeugdleider Frans Boers.


Er was ook succes voor Stan van der Meer. Hij won het provinciale jeugdkampioenschap. Meer weten over jeugddammen neem dan contact op met Frans Boers 0174-245011. We dammen elke donderdagavond in Dorpshuis Het Vrondel in Ter Heijde aan Zee. De jeugd begint om 18:30 en de senioren beginnen om 19:30.

Geslaagd open sneldamtoernooi

Gepubliceerd op: 2019-11-24 16:00:13

Donderdag 18 november organiseerde de Monsterse Damvereniging een gezellig open sneldamtoernooi. Hieraan deden clubleden, clubdammers van omliggende verenigingen en huisdammers mee. Er werd gestreden voor de punten, maar tussendoor was er de ruimte voor een praatje met een lekker hapje en drankje. Na zeven wedstrijden werd Herman Vroom eerste met twaalf punten, Arie Stoorvogel tweede met twaalf punten en Engelbertus Pronk derde met elf punten. Beste huisdammer werd Wil van Hagen met vijf punten. Aan het einde van de avond ging iedereen tevreden en met een mooie prijs naar huis. De volledige eindstand is te vinden op Toernooibase.

Uitnodiging open sneldamtoernooi

Gepubliceerd op: 2019-11-01 19:06:59

Op donderdag 21 november organiseert de Monsterse Damvereniging een open sneldamtoernooi in Dorpshuis Het Vrondel. Het toernooi staat open voor iedereen: clubdammers, huisdammers en beginners. Voor de koffie en hapjes wordt gezorgd. Het sneldamtoernooi in het dorpshuis aan De Wurft 1 in Ter Heijde aan Zee begint om 19.45 uur.

Plaats:
Dorpshuis Het Vrondel, De Wurft 1 in Ter Heijde aan Zee
Datum:
Donderdag 21 november 2019
Aanvang:
19.45 uur tot ca. 23.00 uur

oudere berichtennieuwere berichten