Monsterse damvereniging

Paaseieren sneldamtoernooi & ALV

Gepubliceerd op: 2022-05-07 17:37:40

Oud-Monsternaar Johan Pronk werd dit jaar ongeslagen kampioen bij het paaseieren sneldamtoernooi, tweede werd jeugdlid Stan van der Meer en derde Ad van der Voort van Damclub Naaldwijk. Bij de huisdammers werd Dick van IJzendoorn ongeslagen kampioen.

De volledige eindstand is te vinden op Toernooibase.

Het damseizoen wordt afgesloten met de algemene ledenvergadering (ALV) op donderdag 19 mei 2022, aanvang 20:00 uur.

MDV kampioen

Gepubliceerd op: 2022-03-05 17:32:19

Het eerste team van de Monsterse Damvereniging (MDV) is kampioen geworden in de
1e klasse van de Zuid-Hollandse Dambond. Op basis van de gemiddelde teamratings leek op papier de derde plaats het hoogst haalbare. Het seizoen begon uitstekend met een 5-3 overwinning tegen titelkandidaat De Hofstad Dammers. Hierna werd tegen VELO Wateringen de enige nederlaag van het seizoen geleden. Bij het ingaan van de noodgedwongen vervroegde winterstop stond MDV zelfs al bovenaan. Het gevolg van de vervroegde winterstop was dat de play-offs werden geschrapt. De Monsterse dammers speelden het hele seizoen solide en sloten ook hun laatste wedstrijd winnend af met een 6-2 overwinning tegen DOS Delft, hierdoor is MDV 1 na 7 jaar weer kampioen!

Het kampioensteam
v.l.n.r. Leo van Teijlingen, Herman Vroom, Piet Rozenboom en Frans de Smit.

Dammen weer mogelijk

Gepubliceerd op: 2022-01-26 20:41:28

Vanaf donderdag 03-03-2022 is als gevolg van de versoepelingen iedereen weer welkom.
Bij klachten blijf thuis. Wij beginnen weer op de gewone tijd met dammen (volwassen), 19:30 uur. De jeugd is welkom vanaf 18:30 uur.

Vanaf donderdag 27-01-2022 kan er weer gedamd worden in Het Vrondel.
Let op! We willen beginnen om 19:00 uur met een aangepast speeltempo, want 22:00 uur is de sluitingstijd van Het Vrondel. Voor alle maatregelen zie het Protocol Verantwoord Sporten.

oudere berichtennieuwere berichten